onderneming-medewerkers.jpg

Medewerkers

Rene Wierda
Directeur
+31 (0)513 412741
+31 (0)6 53796634
rene.wierda@wvt.nu
Geert Veenstra
Verkoop Medewerker Binnendienst
+31 (0)513 412741
+31 (0)6 50668083
geert.veenstra@wvt.nu
Rein Feenstra
Homologatie & Support Engineer
+31 (0)513 412741
+31(0)610075530
rein.feenstra@wvt.nu
Jan Hoekstra
Engineer
+31 (0)513 412741
+31 (0)6 27896790
jan.hoekstra@wvt.nu
Jeremayah de Vries
Engineering & Operations Manager
+31 (0)513 412741
+31 (0)6 11581761
jeremayah.devries@wvt.nu
Ben Overweg
Productiechef Special Products
+31 (0)513 412741
+31 (0)6 53796635
ben.overweg@wvt.nu
Bert Koopmans
Productiechef Standard Products
+31 (0)513 412741
+31 (0)6 12792137
bert.koopmans@wvt.nu
Arjan Wietsma
Hoofd Binnendienst
+31 (0)513 412741
arjan.wietsma@wvt.nu